WWW.AHMETTURKAN.COM.TR

ZAMAN HER ŞEYİ ANLATIR

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Anasayfa HABERLER SON HABERLER Habername Yazarları Narven'de Buluştu

Habername Yazarları Narven'de Buluştu

e-Posta Yazdır PDF

Habername.com Geleneksel Buluşması Bolu Narven Termal Kasaba'da Gerçekleşti.

Serdar Gezgin'in haberi

Gerçek Haberin Kalbi HABERNAME.COM Geleneksel Yazarlar Buluşmasının beşincisi geçtiğimiz pazar günü Bolu'da Narven Termal Kasaba'da gerçekleştirildi.

Bolu merkeze 5 km mesafedeki Narven Termal Kasaba'nın  evsahipliğindeki buluşmada, ilk sözü evsahibi olarak Narven AŞ İstanbul Bölge Sorumlusu Mehmet Erenler aldı.

Narven Termal Kasaba yatırımı hakkında bilgi veren Erenler, Bolu'nun tarihini değiştirecek yatırımın birinci etabının Aralık ayında açılacağını söyledi. Mehmet Erenler, 450 bin dönüm arazi üzerine kurulan Narven Termal Kasaba'nın aynı zamanda 2.500 kongre merkezi olduğunu ve yılın 12 ayı turizm özelliği olan konumda kurulduğunu söyledi.

Daha sonra söz alan www.habername.com Genel Yayın Yönetmeni Kemal Bozkurt evsahibi Narven AŞ,ye teşekkür ederek başladığı konuşmasında '5.sini yaptığımız gelenkesel toplantılarımızın uzun soluklu olmasını diliyor, katılan bütün yazar, editör ve dostlarımıza teşekkür ediyorum.' dedi.

habername.com kurucusu Mesut Doğan ise 'Önümüzdeki 10 yılın Türkiye açısından çok kritik olduğunu, siyasetin doğru yönde desteklenmesi ve yapıcı olarak eleştirilebilmesi için habername gibi bağımsız ve özgün medyaya daha çok ihtiyaç duyulacağını söyledi.

habername.com Başyazarı Recep Koçak ise merhum Prof. Dr. M. Es’ad Coşan Hocaefendi'nin “El ılmu saydun, vel kitabetü kaydun; ilim avdır, yazı ise onu bağıdır.” sözünü hatırlatarak medyanın önemini bir kez daha hatırlatarak habername'nin daha da büyüyeceğini bildirdi.

Toplantıya www.habername.com yazarlarından Cezmi Koç, Ahmet Türkan, Av. Fatih Ünal, Hakkı Erçetin, Av. Mehmet Yalçınkaya, Litvanya temsilcisi Abdullah Belge'de de katıldı.

 

Genel Yayın Yönetmeni Kemal Bozkurt, Habername.com'a başlangıcından beri kesintisi omuz veren, bütün toplantılarında bulunan Recep Koçak, Ahmet Türkan ve Cezmi Koç'a teşekkür etti, İsveç'in dünyaya açılan haber penceresi olan Gazeteci-Yazar Atilla Altuntaş'a da habername'ye verdiği sınırsız destekten dolayı şükranlarını sundu.

habername2new.jpg

habernamenew.jpg

 

İstatistikler

OS : Linux c
PHP : 5.3.29
MySQL : 5.6.45
Zaman : 09:17
Ön bellekleme : Etkisizleştirildi
GZIP : Etkisizleştirildi
Üyeler : 3824
İçerik : 545
Web Bağlantıları : 21
İçerik Tıklama Görünümü : 1142260

Sıcak Haberler

HAYAL İLE HEDEF ARASINDAKİ FARK EYLEMDİR