WWW.AHMETTURKAN.COM.TR

ZAMAN HER ŞEYİ ANLATIR

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Hoşgeldiniz; Bizimle olduğunuz için teşekkür ederiz.

Mesut Yılmaz 28 Şubat Davası'nda ifade verdi

e-Posta Yazdır PDF

KEMAL METE YORUMU

Şöyle bir manzara düşünün:
Çocuklar iki takım kurmuş top oynuyorlar. Derken mahallenin "kabadayı abileri" oyunu bozup kendi takımlarıyla oynamalarını istiyorlar. "Yoksa topunuzu keser, sizi de döveriz" diye tehdit ediyorlar. Bu durumda oyundaki mevkisini beğenmeyen bir kaç oyuncu oyunu bırakıyor, oyun bozuluyor, bitiyor.
Daha sonra mahallenin kabadayıları topu, kendilerine yakın gördükleri Mesut'a veriyorlar. O da yeni bir takımla top sahasını ele geçirip, yeni bir oyuna başlıyor.
Devamını oku...
 

'Simit bile satamayacaksınız'

e-Posta Yazdır PDF

ASSAM Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Tuğgeneral Tanrıverdi, 28 Şubat sürecinde tasfiye edilenlerin had safhaya ulaştığını belirterek,”Hatta tasfiye edilenlerin kamu ya da özel sektörde iş-güç sahibi olmalarına bile engel olundu. Bir kısmına ‘siz simit bile satamayacaksınız’ denildi” dedi.

 

Son Güncelleme: Perşembe, 25 Şubat 2016 11:18 Devamını oku...
 

KOALİSYON

e-Posta Yazdır PDF

MHP'ye AKP ile hükümet kurma diyen kim ya da kimler acaba. Aylar öncesinden, yani seçimden bile önce bu iş AKP-CHP koalisyonu ile olur diyenler hangi hesapların içine girdiler de Nişantaşı'nda bile HDP'ye oy akıttılar. Yat sefalarında alem yapan medya patronu bazı sinyaller veriyor, anlıyoruz da kaynağı sadece bu özel imalat patron mu orası muamma. Muamma olmayan gerçek ise bu işe tek başına kalkışamayacak kadar memleket meselelerinden uzak oluşudur.  Bahçeli nasıl bir oyun tezgahlandığını ne zaman anlar?... anlayabilir mi?... Bunlar şimdilik gizli gizli yürütülen oyun bahçesinin Bahçeli çocuğunun anlayamayacağı cinsten olabilir. Ama ortada garip giden işler var. Mübarek günler yüzü suyu hürmetine YA RABBİİ.

Devamını oku...
 

Habername Yazarları Narven'de Buluştu

e-Posta Yazdır PDF

Habername.com Geleneksel Buluşması Bolu Narven Termal Kasaba'da Gerçekleşti.

Serdar Gezgin'in haberi

Gerçek Haberin Kalbi HABERNAME.COM Geleneksel Yazarlar Buluşmasının beşincisi geçtiğimiz pazar günü Bolu'da Narven Termal Kasaba'da gerçekleştirildi.

Bolu merkeze 5 km mesafedeki Narven Termal Kasaba'nın  evsahipliğindeki buluşmada, ilk sözü evsahibi olarak Narven AŞ İstanbul Bölge Sorumlusu Mehmet Erenler aldı.

Narven Termal Kasaba yatırımı hakkında bilgi veren Erenler, Bolu'nun tarihini değiştirecek yatırımın birinci etabının Aralık ayında açılacağını söyledi. Mehmet Erenler, 450 bin dönüm arazi üzerine kurulan Narven Termal Kasaba'nın aynı zamanda 2.500 kongre merkezi olduğunu ve yılın 12 ayı turizm özelliği olan konumda kurulduğunu söyledi.

Devamını oku...
 

ASDER ZİYARETİ

e-Posta Yazdır PDF

29-30 Kasım 2014 (Cts-Pz) tarihlerinde planlanan; Düzce-Bolu-Zonguldak(Kdz.Ereğli) ziyaretlerimiz, ilk güne programlanan tüm ziyaret ve sunumlar gerçekleştirilmiştir.Kısa detaylar şöyledir:

* Sabah erken çıkılan yolculukta, 90:00 da Düzce'ye ulaşılmış, İl temsilcimiz Sn.Resul Küçük ile Mehmet Bektaş, Güray Kıran ve Hasan Demirtaş beylerin karşıladıkları programiçin  planlanan mekanda buluşulmuştur.
* Saat 10.00 da başlayan kahvaltılı program aynı ortamda mevcut tesis imkanlarıyla "Küresel Saldırının Hedefindeki İslam dünyası" konulu Adnan Paşamızın müthiş vukufiyetle hazırlanmış olan seminerinin biraz kısaltılmış özeti, Sn.M.HMOğulları beyin takdim ve anlatımıyla nezih davetlilere sunulmuştur.
Devamını oku...
 


Sayfa 11 / 50

Anketler

SİTEMDE HANGİ KONULARA AĞIRLIK VERMELİYİM
 

Kimler Sitede

Şu anda 14 konuk çevrimiçi

Reklam

EKONOMİ VE EĞİTİM DÜNYASI
Ekonomi ve eğitim sitemize katkılarınızı bekleriz. Ahmet TÜRKAN
GÖKÇE TÜRKAN - FOTOĞRAFÇILIK
HARİKA FOTOĞRAFLAR
DÜNYA OYUN VE EĞLENCEDEN İBARETTİR. OYUN VE EYLENCEYE BİRAZ ARA VERELİM. KENDİMİZE ZAMAN AYIRALIM.
TARİH DÜNYAMIZ
Geçmişini bilmeyen geleceğinin planlayamaz. Tarimizi öğrenelim, hayat ile irtibatımız sağlam olsun. Ahmet TÜRKAN

İstatistikler

OS : Linux c
PHP : 5.3.29
MySQL : 5.6.45
Zaman : 14:03
Ön bellekleme : Etkisizleştirildi
GZIP : Etkisizleştirildi
Üyeler : 3790
İçerik : 480
Web Bağlantıları : 21
İçerik Tıklama Görünümü : 1016816